Sklep z winami

sklep wina Zagórów

Zagórów


Serdecznie witamy w sklepie z wyjątkowymi winami z małych tradycyjnych winnic.
Jeżeli szukacie Państwo naprawdę dobrego, wysokiej jakości wina, to doskonale trafiliście. Wina w naszym sklepie to naturalne, wspaniałe trunki produkowane przez rodziny wielopokoleniowych europejskich winiarzy. Możecie być pewni, że każde z oferowanych przez nas win nie znajduje się u nas z przypadku. Osobiście szukamy małych winnic, w których powstają najciekawsze wina w swoim regionie. Postanowiliśmy, że jakość będzie głównym wyznacznikiem naszej działalności, dlatego jakiekolwiek wino z naszej oferty Państwo wybierzecie, będzie świetne. Zachęcamy do zakupu w naszym sklepie, by zasmakować prawdziwego wina.

Wolisz białe czy czerwone ? Sprawdź nasze wina !


Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą win niemieckich i węgierskich


Jeżeli mają państwo pytania lub potrzebują porady prosimy o kontakt +48 604 336 184 lub o kontakt mailowy sklep@winabalczewo.pl


O sobie samym

Swoją przygodę z winem rozpocząłem typowo. Zwiedzając kolejne kraje Europy zawsze zwracałem uwagę na rosnące tam winogrona i piękne winnice. Marzyłem o tym, aby tak jak w innych krajach móc delektować się dobrymi winami. Wracając do Polski cały czas miałem w pamięci smak, zapach i barwę tych zacnych trunków. W momencie kiedy kończyły się zapasy próbowałem swojego szczęścia w sklepach tych mniej i bardziej specjalistycznych. Niestety mój trud był daremny. Znalezienie dobrego wina w naszym kraju graniczyło z cudem. Wydając coraz większe kwoty nadal nie miałem tego czego oczekiwałem od wina. W związku tym postanowiłem coś z tym zrobić. Od pomysłu do realizacji nie minęło wiele czasu. Tak powstała Winiarnia Balczewo.

Nasz sklep online z winem to tylko najlepsze i unikalne trunki. Oferujemy wąski asortyment, który został starannie dobrany na podstawie własnych wrażeń zdobytych podczas degustacji ze znajomymi i przyjaciółmi, czy też innymi pasjonatami win. Wśród regałów z butelkami szlachetnego trunku każdy znajdzie wino, które będzie mu odpowiadać. Nie mamy i nie będziemy mieć w ofercie tysięcy bezwartościowych etykiet ponieważ wybieramy jakość, a nie ilość, dlatego też w ofercie winiarni znajdują się tylko te pozycje, które są sprawdzone.

Zachęcamy do zrobienia u nas zakupów przy fachowych radach i w sympatycznej atmosferze.

tagi: wina, wina sklep, wina węgierskie, wina niemieckie, tokaj, wina z tokaju, wina z egeru, najlepsze wina, dobre wina, sklep online z winem, riesling