+48 604 336 184

Imprezy i wesela

Wino jako trunek o wielowiekowej tradycji, historii i kulturze narzuca styl, elegancję, posmak luksusu oraz nadaje właściwy subtelny ton wydarzeniu. Ślub i Przyjęcie Weselne są to wyjątkowe chwile w życiu każdej Pary. Ten szczególny dzień pozostanie w Państwa pamięci na zawsze. Przyjęcie weselne stawia przed nami wiele wyzwań związanych z dokonywaniem wyboru odpowiednich potraw do menu, orkiestry weselnej, fotografa itd. Jednym z takich wyzwań jest dobranie odpowiedniego wina

Dobre wino to wizytówka przyjęcia. Powinno pasować stylem do okazji – wino na wesele musi być zróżnicowane i w miarę możliwości finansowych dobrej jakości. W przeciętnym sklepie z alkoholem można kupić wino za kilkanaście złotych. Nie dajmy się jednak zwieść zapewnieniom sprzedawców czy kolorowym reklamom. Wino na wesele za tak niską cenę po prostu nie może być dobre. Lepiej zainwestować w dobre wino, aby goście zapamiętali przyjęcie jako to, gdzie jakość była ważniejsza niż ilość.

Istotną kwestią jest znalezienie takich win, których aromat nie zdominuje smaku potraw – i na odwrót. Na przyjęciach weselnych wino głównie piją kobiety, a znaczna ich większość lubi wina młode, delikatne, o owocowych nutach i łatwe w piciu.

Muzyka, wyborne wino i zakochani wstępujący na nową wspólną drogę życia - czego trzeba więcej do szczęścia?
dotykamy natury